Marta Jówko

Pełnione funkcje:

Pomysłodawczyni i założycielka Centrum Szkoleń Biznesowo Edukacyjnych.

Wykształcenie:

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku: filologia rosyjska z językiem angielskim, specjalizacja literaturoznawcza i pedagogiczna.

Doświadczenie zawodowe:

Karierę zawodową rozpoczęłam po studiach od stanowiska specjalisty ds. kontaktów z klientami międzynarodowymi w dużej firmie amerykańskiej z siedzibą w Warszawie. Praca wiązała się z podróżami, wyzwaniami takimi jak misja otworzenia nowych oddziałów firmy w kolejnych krajach europejskich oraz  bezpośrednią współpracą z siedzibą główną firmy w USA. Ten ośmioletni etap życia zawodowego ustąpił miejsca życiu rodzinnemu, kiedy na świecie pojawiły się dzieci. Wtedy to podjęłam wraz z mężem decyzję o wyjeździe z Warszawy i rozpoczęciu kolejnego etapu życia rodzinnego i zawodowego w Lublinie, gdzie zawodowo zajęłam się pozyskiwaniem klientów, dbaniem o wizerunek firmy i marketingiem w prywatnej  placówce medycznej.

O sobie:

Jestem osobą wrażliwą i empatyczną a jednocześnie lubię wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności. Wspaniale odnajduję się w pracy z ludźmi, lubię spotkania zawodowe, rozmowy, pracę zespołową i odkrywanie coraz to nowych możliwości i talentów w sobie oraz w ludziach, których spotykam. Priorytetem jestem dla siebie ja, mój mąż i dwaj synowie oraz każdy człowiek, bo im więcej szczęścia w nas i wokół nas, tym lepszym miejscem staje się świat. To właśnie dzięki moim dzieciom zapragnęłam stworzyć zespół świadomych, ambitnych, wspaniałych specjalistów, którzy wraz ze mną będą docierać do dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, pedagogów, psychologów, przedsiębiorców, medyków ze specjalistyczną  wiedzą, która jest zawsze kluczem do sukcesu.